+48 604 889 048 biuro@kontroleokresowe.pl

O NAS

Firma Kontrole Okresowe powstała z myślą stworzenia miejsca, w którym każdy uzyska właściwą i fachową pomoc w zakresie kontroli technicznych i okresowych, wszystkich obiektów budowlanych, a także kontroli systemu ogrzewania i innych instalacji w nich funkcjonujących.


Kontrole Okresowe zrzeszają inżynierów i ekspertów różnych branż którzy stale podnoszą swe kwalifikacje aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku.


Firma Kontrole Okresowe świadczy usługi w zakresie kontroli technicznych obiektów budowlanych w szerokim zakresie, zarówno pod względem przeglądów technicznych, przeglądów gazowych jak i innych pomiarów okresowych. Nasza firma silnie ukierunkowana jest na rozwój. Posiadamy bogate zaplecze naukowo-techniczne oraz sprzętowe. Aby sprostać najbardziej wymagającym klientom korzystamy z najnowszych urządzeń i mierników najbardziej renomowanych firm. W zakresie kontroli technicznych w celu przeprowadzenia dokładnych inspekcji niedostępnych lub trudnodostępnych dla człowieka miejsc wykorzystujemy drona, który pozwala w sposób bezpieczny i bardzo dokładny dokonać wymaganej oceny stanu technicznego elementów obiektu.

Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi. Wykonujemy zlecenia zarówno w kraju, jak i za granicą. Wśród naszych klientów znalazły się placówki zagraniczne, wspólnoty mieszkaniowe, szpitale, uniwersytety, obiekty zabytkowe, przemysłowe, biurowe, użyteczności publicznej oraz obiekty mieszkaniowe oraz wiele, wiele innych.

Nasze główne atuty to:

  • wykwalifikowana kadra
  • doskonałe referencje
  • szeroki zakres działalności
  • nowoczesne techniki kontroli dzięki najnowszym miernikom i urządzeniom