+48 604 889 048 biuro@kontroleokresowe.pl

Przeglądy Lublin

Przeglądy Lublin

Jako firma Kontrole Okresowe zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych, okresowych przeglądów budowlanych na terenie Lublina. Stawiamy na usługi świadczone rzetelnie i drobiazgowo: dokładnie badamy budynek pod kątem ewentualnych usterek i nieprawidłowości. Pozwala to na dokonanie stosownych napraw i zapewnienie mieszkańcom możliwości bezpiecznego funkcjonowania w przyjaznej im przestrzeni. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, stawiają Państwo na pełen profesjonalizm i szybki czas realizacji całego przedsięwzięcia.

 

Rodzaje okresowych przeglądów budowlanych

Polskie prawo budowlane wyróżnia trzy cykle, w których odbywają się przeglądy okresowe budynków. Każdy z nich ma swoje ściśle określone wymagania, które należy spełnić w celu uzyskania pozytywnego wyniku w sporządzanym protokole. Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z nich.

 

Roczny przegląd budowlany

Firma odpowiedzialna za okresowe przeglądy budowlane wykonuje rzetelne i bardzo drobiazgowe oględziny wszystkich elementów budynku pod kątem ewentualnych usterek lub wysokiego stopnia zużycia. Dotyczy to również oczywiście instalacji gazowych, przewodów kominowych czy urządzeń służących ochronie środowiska.

 

Pięcioletni przegląd budowlany

Ten typ okresowego przeglądu budowlanego zakłada w pierwszej kolejności wykonanie pełnego zakresu badań rocznych, by następnie przejść do czynności charakterystycznych wyłącznie dla niego. Skrupulatnemu sprawdzeniu ulega stan techniczny budynku wraz z jego estetyką, instalacje elektryczne i piorunochronne, a także wszelkiego rodzaju zabezpieczenia i środki ochrony.

 

Półroczny przegląd budowlany

W przypadku tego rodzaju okresowego przeglądu budowlanego zakres wykonywanych pomiarów jest w zasadzie dokładnie taki sam, jak w przypadku badań rocznych i pięcioletnich. Dotyczy on po prostu stricte budynków wielkopowierzchniowych, których powierzchnia przekracza 2000 m2 lub których dach ma powyżej 1000 m2.

 

Profesjonalne, okresowe przeglądy budowlane

Jesteśmy specjalistami w zakresie rzetelnego sprawdzania różnego rodzaju obiektów pod kątem spełniania wymogów narzuconych przez prawo. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie, korzystając przy tym z wysokiej jakości sprzętu do precyzyjnych badań i pomiarów. Sprawdzamy obiekt w sposób kompleksowy, sprawnie wykrywając wszelkiego rodzaju uchybienia i umożliwiając szybkie przywrócenie optymalnego poziomu bezpieczeństwa na terenie danej nieruchomości. O jakości naszych usług świadczy przede wszystkim wieloletnie doświadczenie specjalistów i dokładna znajomość prawa budowlanego.

 

Kontrole Okresowe – specjalistyczna firma wykonująca przeglądy budowlane

Jeśli poszukują Państwo firmy wykonującej przeglądy okresowe budynków w Lublinie, Firma Kontrole Okresowe doskonale sprawdzi się przy tego rodzaju przedsięwzięciach. Rzetelnie zbadamy wybrany obiekt, a następnie sporządzimy odpowiedni dokument z ewentualnymi zaleceniami w przypadku wykrycia drobnych nieprawidłowości. Serdecznie zachęcamy do współpracy – można się z nami skontaktować za pomocą danych dostępnych na stronie, a także za pośrednictwem specjalnego formularza.